Më të mirët nga 1994

Gjergji H Tekstil është furnitori kryesor i 3000+ Hoteleve, Restoranteve, Fasonerive, Kompanive të Eventeve dhe shumë të tjerë brënda dhe jashtë Shqipërisë.

Distributori më i madh i shitjes me shumicë të tekstileve që nga viti 1994.

Për Hotelerinë

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Për Bare - Restorante

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Pë Kompanit e Eventeve

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Për Fasoneritë - Rrobaqepsi

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Na kontaktoni!

 stafi jon i sjellshëm është i lumtur tju shërbej!

Adresa

Rruga 5 Maji, brënda ambjenteve të qëndrës Concord në katin e dy-të, Tiranë, Shqipëri

Kontakt

Tel : +355 (0) 4 225 540 2
Tel : +355 68 40 17 151
Tel : +355 68 20 23 720

E-mail

Email :
info@gjergjihtextil.com
Website : www.gjergjihtekstil.com