Tekstile për hotele

Asgjë nuk ju bën të ndiheni më mirë sesa kur futeni në një shtrat hoteli, dhe çarçafët ndihen kaq mirë. Arsyeja kryesore pse shkojmë në hotele është gjumi.

Shpesh herë na ka ndodhur të shkojmë në një hotel dhe është i arreduar shumë bukur. Pllakat, lavamanët, abazhurët, çdo gjë me detaje.

Më pas hyjmë në krevat për një gjum komod dhe shumë relaksues.

Por e kundërta ndodh, çarçafët janë të ashpër, jastëku shumë i dobët, jorgani shumë i vogël… 

Mos lini që tju ndodhi një gjë e tillë në hotelin tuaj!

Zgjidhni Gjergji H Tekstil, eksperienca jonë 25+ vjeçare do ju ndihmoj edhe juve të bëni zgjedhjen më të mirë!

Çmim / Kualitet

Ofrojmë çmimin në proporcion me kualitet më të mirë që mund te gjeni. Imporojmë miliona metra çdo vit, kjo na mundëson të marrim çmimin më të mirë.

Gjithçka në 1 Vend

Të gjitha materialet e tekstilit që do ju duhen do i gjeni te ne. Perde, çarçafë, jastëk, jorgan, dhe shumë produkte të tjera.

Kualitet i Lartë

Materialet që ne ofrojmë janë të standarteve më të larta, jo vetëm për një gjum shumë komod për klientin tuaj. Por edhe në jetgjatësi dhe në lehtësi në larje.

Zgjidhje për Gjithçka

Ne kemi zgjidhjen që ju duhet! Këtu përfshihet dizajni, standarti, qepja, dhe problematika të tjera që ndoshta nuk e dini ende si ti zgjidhni!

Zgjedhja juaj me e mire eshte Gjergji H Tekstil. Ofrojme gamen me te gjere, cilesine dhe cmimin me te mire. Te gjithe procesin e mbyllni te ne. Gjithcka ju duhet per arredimin e hotelit ne menyren me te mire dhe standartin me te larte. Gjergji H Tekstil ka arreduar disa nga hotelet me te mira ne Shqiperi dhe jo vetem. Gjithashtu hotele ne Kosove dhe Mal te Zi jane arreduar te Gjergji H Tekstil. Na kontaktoni tani per me shume informacione. Stafi jone i dedikuar eshte i gatshem tju sherbeje dhe tju ndihmoje ne cdo kohe. Perde me cmimin me te mire dhe kualitetin me te larte. Carcafe per hotele me stadart me pese yje. Carcafe sateni me vija dhe lisho. Jastek dekorativ dhe jastek gjumi me shumice. Raner per krevatin qe i shton dekorin dhomes dhe gjithashtu mbron nga papastertite e shtrirjes me kepuce ne krevat. Mbrojtese dysheku per ti shtuar jetgjatesine dyshekut tuaj dhe per ta bereme te lehte pastrimni e tije. Tyle kundra zjarrit qe e vonojne flaket dhe nuk e ndizen me nje here. Te Gjergji H Tekstil do të gjeni cilësinë më të lartë të çarçafëve. Pambuku Perkal është pambuk fibër gjatë. Ky lloj pambuku jep ndjesinë e sikur çarçafi kërcet. Ruan një freski në verë, është shumë i dashur me lëkurën, dhe gjithashtu shumë jetgjatë. Çarçafët Saten tani janë një standart i detyrueshëm për hotelet e mira. Gjergji H Tekstil ju ofron çarçaf 100% pambuk me thurje saten ose lisho. Me vij të bardhë 1 cm dhe 3 cm ose xhakard. Gjergji H Tekstil gjithashtu ofron linjën Luxury të çarëçafëve. Kjo është linja më e lartë, e përdorur nga hotelet me 5 Yje për Suit-at. Linja luxury është e qëndisur me bordura. Kjo linjë reflkton impresionin më të këndëshëm dhe elegante në zonën e gjumit. Është e disponueshme në ngjyra të ndryshme qëndisjeje. Te Gjergji H Tekstil do të gjeni gjithçka që përshtatet me kërkesat tuaja. Ne ofrojmë edhe çarçafë me përzjerje 50% pambuk dhe 50% poliester. Gjithashtu kemi një nga teknologjitë më të reja të çarçafëve, atë me mikrofibra. Kualiteti i lartë i mbulesave të tavolinës dhe picetave, shumë llojshmëria e dizajneve, dhe çmimi shumë konkurues e ka bërë zgjedhjen e parë dhe te vetme të restoranteve më të mirë në Shqipëri. Arredimi i një eventi kërkon shumë kreativitet. Kompania Gjergji H ju lejon ta çlironi kreativitetin duke ju ofruar një gamë të gjerë dekoresh.

ÇFARË OFROJMË​
SHËRBIME TË TJERA

Restorante

Arredim Eventesh

Fasoneri & Rrobaqepsi