Rreth Gjergji H Tekstil

Tekstile me shumice per hotele

Partneri juaj i besuar

Eksperience 25+ vjet në fushën e tekstileve

Ju ndihmojmë të bëni zgjedhjen më të përshtatëshme për kërkesat që ju keni dhe të gjithë proçesin e mbyllni te ne.

Gjergji H Tekstil
Play Video

Shërbimet tona

Çfarëdo që mendja e njeriut mund të konceptojë dhe besojë, mund ta arrijë. Mendimet janë gjëra! Janë gjëra shumë të fuqishme në të vërtet, kur përzihen me vendosmëri dhe dëshirën e zjarrtë, mund të përkthehen në pasuri.

Tekstile per hotele, cacafem jastek, perde per hotele, jorgan, dhe gjithcka ju duhet per te arreduar hotelin me lenden e bute!

Hotele

Gama e gjerë e produkteve për hoteleri dhe proporcioni i drejtë çmim/kualitet e ka vendosur kompaninë Gjergji H në krye importuesve të tekstilit në Shqipëri dhe fqinjëve tanë.

Restorante

Kualiteti i lartë i mbulesave të tavolinës dhe picetave, shumë llojshmëria e dizajneve, dhe çmimi shumë konkurues e ka bërë zgjedhjen e parë dhe te vetme të restoranteve më të mirë në Shqipëri.

Arredim Eventesh

Arredimi i një eventi kërkon shumë kreativitet. Kompania Gjergji H ju lejon ta çlironi kreativitetin duke ju ofruar një gamë të gjerë dekoresh.

Fasoneri / Rrobaqepsi

Një gamë shumë e gjerë dizajnesh dhe materialesh i bën të mundur rrobaqepsive dhe fasonerive të krijojnë koleksione fantastike.

Kompania Gjergji H: Zbulo historinë tonë

Çfarëdo që mendja e njeriut mund të konceptojë dhe besojë, mund ta arrijë. Mendimet janë gjëra! Janë gjëra shumë të fuqishme në të vërtet, kur përzihen me vendosmëri dhe dëshirën e zjarrtë, mund të përkthehen në pasuri.

Krijuar në vitin 1994, nga dy njerez me një vizion dhe vendosmëri për tu bër lider në fushën e tekstilit në Shqipëri. Në një Shqipëri post Komuniste, me shumë mangësira në treg, këta dy bashkshort vendosën ti mbushin këto mangësi në fushën e tekstilit.

Në fillim shfrytëzuan tekstilin që ishte prodhur në Shqipëri duke e blerë nga magazinat e kombinatit të Beratit. Shumë shpejt me anë të punës së tyre të pa ndërprerë, u bënë kompania e parë që importuan tekstile nga Kina.

Puna e tyre vazhdoi e pa ndërprerë as nga lufta civile e vitit famëkeq 97′. Duke furnizuar derë më derë çdo klient që kishte nevojë për produktet e tyre nga Saranda deri në Shkodër. 

Tekstile me shumice epr restorante. Mbulesa tavoline, peceta buke, arredim restoranti me tekstile.

Parimet e punës sonë

01.

Kualitet

Ne orfojmë kualitete të ndyshme, nga ajo me e larta deri ta ato më të ultat. Cfarë na bë ne më të mirët në këtë fushë është proporcioni i drejtë
çmim / kualitet

02.

Ndershmëri

Që nga fillimi i punës tonë deri më sot ndër parimet më të rëndësishme tonat ka qënë ndershmëria me klientin. Gjithmon i ofrojmë dhe i orjetojm të marrin produktin që vërtet i duhet për standartin që kërkon.

03.

Inovacion

Jemi të parët që fusim produktet më të reja dhe më inovatore në Shqipëri. Teknologjia e tekstilit ka inovacione të reja çdo vit, po ashtu edhe Gjergji H Tekstil.

Sheraton-Logo
Marriott-International-Logo
Hilton-Logo
melia-logo
Hayat-Logo
InterContinental_logo

Projektet Tona

Pse duhet të na zgjidhni

Gamë e Gjerë

Gjthçka ju duhet në fushën e tekstilit dhe produkteve te tekstilit e gjeni në një vend.

Kulturë Pune

Kemi krijuar një kulturë që i ofron rezultate të larta klientëve në përzgjedhjen e produkteve. Kjo na ndihmonë që të kemi klient të lumtur dhe besnik

Eksperiencë e Pasur

Për mbi 25 vjet ne jemi përqendruar vetëm në industrinë e tekstilit.

Ekip Brilant

Ekipi i gjergji H Tekstil është një ekip me eksperiencë, dhe shumë të aftë në punën e tyre. Gjithmon të gatshëm të ndihmojnë klientët në çdo detaj.

Suport dhe Shërbim

Ne ju japim suport gjatë gjithë proçesit, që nga përzgjedhja e materialeve, dizajni, qepja, dhe transporti deri në adresë.

Çmimet më të Mira

Proporcioni i drejtë Çmim / Kualitet na lejon të kemi çmimet më të mira për kualitete të ndyshme. Gjithashtu kemi furnitorët më me eksperiencë në fushën tonë.

“Çfarëdo që mendja e njeriut mund të konceptojë dhe besojë, mund ta arrijë. Mendimet janë gjëra! Janë gjëra shumë të fuqishme në të vërtet, kur përzihen me vendosmëri dhe dëshirën e zjarrtë, mund të përkthehen në pasuri.”

Elisabeta Hysi

Co-founder, CEO

Numrat e Gjergji H Tekstil

Ata që janë aq të çmendur sa të mendojnë se mund të ndryshojnë botën, janë ata që e ndyshojnë.

Shifrat e kompanisë tonë flasin shumë. Kemi bërë një rrugtim të gjatë dhe shumë të bukur këto vite punë. Do bëjmë më të mirën të vazhdojmë të jemi në shërbimin tuaj për shumë vite në vazhdim!

0 +
Vite në Biznes

0 +
Klient të Lumtur

0 +
Profesionist Sektori

0 +
Projekte të realizuara

Na Kontaktoni

Përshëndetje! Jeni gati të fillojmë një projekt së bashku?

Na kontaktoni tani në numrat tanë, në Whatsapp, me email, ose duke plotësuar formualrin në krahë.

Dhe ndërkohë mund ti hidhni në sy rrjeteve tona sociale!

Telefono Tani

+355 68 20 23 720
+355 68 40 17 151
+355 69 70 88 800

Adresa

Concord Center, Rruga 5 Maji, Tiranë 1000
Brënda në qëndrën Concord kati 2

Autostrada Tirane-Durres, km 8
Brenda territorit te City Park

Orari i Punës

E Hën - E Shtunë
7:30 - 15:30
    Gjergji H Tekstile eshte lider ne sektorin e tekstileve ne Shqiperi dhe ne rrajon. Importojme me miliona metra tekstile cdo vit ne Shqiperi. Shesim Tekstile me shumice ne te gjihte rrajonin. Kami arreduar me shume nje mije hotele me tekstilet tona. Beni zgjedhjen e duhur, zgjidhni Gjergji H Tekstile.